| | | Winkel in antiek en woninginrichting. Het adres voor trollbeads, exclusieve interieurstoffen en zitmeubelen. Verkoop, inkoop en restauratie van antieke meubels. Verder o.a. gordijnen, vloerbedekking, meubelstoffen, herstofferingen, lampen, antiek kristal | Adres: Willem Royaardsplein 12, 2597 GS Den Haag Telefoon: 070-3281791 | | | | | | | | | |
| | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Oosteinde 227, 2611 VE Delft | | | | | | | | | |
| | 't Keldertje Antiquiteiten en Curiosa plattegrond | | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Nieuwe Langendijk 70, 2611 VL Delft Telefoon: 015-2124582 | | | | | | | | | |
| | Aan 't Grachtje Van Delft plattegrond | | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Binnenwatersloot 23, 2611 BJ Delft Telefoon: 015-2142657 | | | | | | | | | |
| | Anthonie van Leeuwenhoek Antiquariaat en Uitgeverij plattegrond | | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Oosteinde 172, 2611 SR Delft Telefoon: 015-2143475 | | | | | | | | | |
| | Antiekhandel Oude Jan plattegrond | | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Voorstraat 72, 2611 JS Delft | | | | | | | | | |
| | De Eenhoorn Antiek en Curiosa plattegrond | | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Nieuwe Langendijk 1/B, 2611 VG Delft Telefoon: 015-2190732 | | | | | | | | | |
| | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Geerweg 2, 2611 VN Delft Telefoon: 015-2139008 | | | | | | | | | |
| | De Jutter Antiek en Curiosa plattegrond | | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Vrouwjuttenland 18, 2611 LC Delft Telefoon: 015-2126499 | | | | | | | | | |
| | De Porcelijne Lampetkan plattegrond | | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Vrouwenregt 5, 2611 KK Delft Telefoon: 015-2121086 | | | | | | | | | |