de leukste winkels in nederland zoek:

  Nederland » Zuid-Holland » Delft » Huis & Interieur » antiekwinkels en -veilingen

Victoria interiors en antiek   bezoek website  plattegrond
Winkel in antiek en woninginrichting. Het adres voor trollbeads, exclusieve interieurstoffen en zitmeubelen. Verkoop, inkoop en restauratie van antieke meubels. Verder o.a. gordijnen, vloerbedekking, meubelstoffen, herstofferingen, lampen, antiek kristal
Adres: Willem Royaardsplein 12, 2597 GS Den Haag
Telefoon: 070-3281791
Victoria interiors en antiek

't Delvertje  plattegrond
Antiekwinkels en -veilingen
Adres: Oosteinde 227, 2611 VE Delft

't Keldertje Antiquiteiten en Curiosa  plattegrond
Antiekwinkels en -veilingen
Adres: Nieuwe Langendijk 70, 2611 VL Delft
Telefoon: 015-2124582

Aan 't Grachtje Van Delft  plattegrond
Antiekwinkels en -veilingen
Adres: Binnenwatersloot 23, 2611 BJ Delft
Telefoon: 015-2142657

Anthonie van Leeuwenhoek Antiquariaat en Uitgeverij  plattegrond
Antiekwinkels en -veilingen
Adres: Oosteinde 172, 2611 SR Delft
Telefoon: 015-2143475

Antiekhandel Oude Jan  plattegrond
Antiekwinkels en -veilingen
Adres: Voorstraat 72, 2611 JS Delft

De Eenhoorn Antiek en Curiosa  plattegrond
Antiekwinkels en -veilingen
Adres: Nieuwe Langendijk 1/B, 2611 VG Delft
Telefoon: 015-2190732

De Eeuwen  plattegrond
Antiekwinkels en -veilingen
Adres: Geerweg 2, 2611 VN Delft
Telefoon: 015-2139008

De Jutter Antiek en Curiosa  plattegrond
Antiekwinkels en -veilingen
Adres: Vrouwjuttenland 18, 2611 LC Delft
Telefoon: 015-2126499

De Porcelijne Lampetkan  plattegrond
Antiekwinkels en -veilingen
Adres: Vrouwenregt 5, 2611 KK Delft
Telefoon: 015-2121086

Pagina: 1 2 volgende ->

© copyright winkels.nl 2005-2024