| | Brocantetantes plattegrond | | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Voorhaven 13, 3025 HC Rotterdam Telefoon: 010-2449833 | | | | | | | | | |
| | Bully's Fifties plattegrond | | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Havenstraat 51/A, 3024 SG Rotterdam Telefoon: 010-4764235 | | | | | | | | | |
| | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Bergweg 201, 3037 EJ Rotterdam Telefoon: 010-4677658 | | | | | | | | | |
| | De Chinese Kunsthandel DCK plattegrond | | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Watermanweg 37, 3067 GA Rotterdam Telefoon: 010-4562436 | | | | | | | | | |
| | | Antiek mahonie noten 19e eeuw Schapenleer. | | | | | | | | | |
| | De Gang AAN de Maas plattegrond | | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Westerkade 24, 3016 CM Rotterdam | | | | | | | | | |
| | | De IJ Antiek en Grafiek. Wij zijn met een grote keuze etsen, gravures, litho's en pentekeningen te vinden op de betere antiek- en curiosabeurzen. | | | | | | | | | |
| | | Antiekwinkels en -veilingen | Adres: Aelbrechtskolk 37, 3025 HB Rotterdam Telefoon: 010-4259886 | | | | | | | | | |
| | | Antieke Koloniale meubelen en Aziatica. | | | | | | | | | |